Wita was

Dworek pod Lipami

Opinie

Daniel Malik

„Bardzo miłe miła obsługa, rodzinna atmosfera, niesamowity klimat małego, tradycyjnego dworku. W obiekcie bardzo czysto i przyjemnie. Szczerze polecam!”

Jesteśmy zachwyceni lokalizacją, otoczeniem, wystrojem! Przepiękny ogród dookoła, idealnie na odpoczynek poza miastem. Pokoje super urządzone. Jedyne minusy to brak klimatyzacji i bardzo miękkie materace. Restauracja serwuje sezonowe dania, bardzo smaczne.

Daniel Nowak

Fantastyczne miejsce. Dzięki właścicielom zostało zapewne uratowane od katastrofy. Piękny klimatyczny wystrój wnętrz. Można zapomnieć na chwilę w jakiej epoce żyjemy i przenieść się w przeszłość. Polecam każdemu. Zdecydowanie będę tu wracała.

Karolina Kowalewska

Pokoje

Komfort, spokój i naturalne środowisko idealnie łączą się tutaj, ponieważ dbamy o Twoje dobre samopoczucie.

Restauracja

Posiłki i koktaile

450 +

Cudownych potraw

12 +

Zespół

Mamy jeden z najlepszych restauracji w okolicy. I choć nam to pochlebia, uważamy, że każdy gość musi wyrobić sobie własne zdanie.
Liczy się dla nas tylko to, aby nasi goście czuli się komfortowo. Chcemy, aby cieszyli się spędzonymi u nas chwilami, mieli możliwość relaksu i radości dlatego też staramy się zapewnić jak najwyższy poziom oferowanych dań i koktajli. Namawiamy do wspólnego spędzania czasu organizując ciekawe wydarzenia. 

Luksusowe Pokoje.

Wierzymy w funkcjonowanie w zgodzie z naturą. Kiedy to zostanie osiągnięte, wszystko znajdzie się na swoim miejscu – to najmniej, czego doświadczysz, pozostając tutaj.

Najsmaczniejsze jedzenie.

Wszystko czego potrzebujecie jest tutaj. Przepyszne posiłki przygotowywane certyfikowany szef kuchni, który układa menu korzystając z najlepszych składników. 

Jakość obsługi.

Jedną z podstawowych filozofii wszelkiego rodzaju wakacji i przyjemności jest jakość – wszystko musi być nastawione na Twój komfort, satysfakcję i niezapomniane wrażenia

Łaźnie termalne to wspaniałe, znane na całym świecie arcydzieło architektury. Wanny SPA są klasyfikowane jako obiekt zabytkowy wkrótce po ich ukończeniu. Niepowtarzalna atmosfera i wysoko zmineralizowana woda wydobywająca się z naszego górskiego źródła o przyjemnej temperaturze 22° Celsjusza sprawiają, że czas spędzony w łaźniach jest głęboko relaksującym doświadczeniem.
Podaruj sobie rewitalizujący zabieg ESPA w naszym spa.

Poznaj wyniki lotto ten link

Spa / Wellness Center

Śluby/ Ceremonie

W ten najbardziej wyjątkowy ze wszystkich dni, obyś został pobłogosławiony na niezliczone sposoby – nasza organizacja weselna pomoże Ci sprawić, aby Twój ślub był piękny i bezstresowy. Z wiarą i miłością, z mnóstwem nadziei i wszystkimi rzeczami, które pomogą ci sobie z tym poradzić!

Nasze wspaniałe miejsce doskonale nadaje się również do organizowania wszelkiego rodzaju uroczystości i wydarzeń

superbet wypłaty